13 Mayıs 2011 Cuma

KÜÇÜK HİLELER

Her markanın Göğüsleri toparlayan ve dikleştiren modelleri mevcut.
Bazen bir kurtarıcı bile olabiliyor.Her dolapta bir tane bulunması gerek.Benimde basen bölgemdeki fazlalıklar yüzünden çok kullandığım bir model. Kenarlardan çıkan fazlalıkları gizlemek için korseler mükemmel tercih. Elbisenin altında belli olmayan modelleri bulmak kolayda birde pantolonun altında belli olmayan modeller olsa ne çok sevineceğim çünkü bazen çok iyi markanın korsesini giyseniz bile diz kısmında belli oluyorElbiselerin altına giyebileceğimiz ufacık bir mucize. Uzun korseleri mutlaka denemelisiniz. Bu korseler göğüslerinizi dikleştiriyor, belinizi inceltiyor ve kalçanızı da daraltıyor. Kısacası mükemmel görünüme kavuşmanız için ihtiyacınız olan her şeyi yapıyor.
Karın korsesi özellikle karın bölgesinde fazlalıkları yok ediyor buda tişört, tunik,badi tarzı kıyafetlerimizi üzerimizde çok güzel durması için küçücük bir hile.

Kalçalarımızı güzel gösteren en ideal modeldir. Dışarıya çıkarken kenarları kalın ve dikişli modellerden kaçınmalıyız.Genel de kalın ve dikişli azcık bol modelleri evde eşofman içine en uygun modeller.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder